10.04.2022

Coraz bardziej uświadomione społeczeństwo zdaje sobie sprawę, że niestety, ale świeżego powietrza, szczególnie w sezonie jesienno-zimowym to ze świeczką można szukać. Dlatego coraz więcej słyszy się o oczyszczaczach powietrza i realia są takie, że jeśli chcemy cieszyć się zdrowym i czystym powietrzem, przynajmniej tam gdzie mamy na to realny wpływ, czyli w mieszkaniu, to domowy oczyszczacz powietrza staje się koniecznością.

Jakie są zalety korzystania z oczyszczacza powietrza?

  • usuwa on z powietrza szkodliwe składniki - urządzenie eliminuje pył PM2,5 pył PM10 oraz inne mikroskopijne pyły, tlenki azotu, siarki itp., a także: kurz, alergeny, lotne związki organiczne itp.
  • stwarza zdrowe środowisko domowe - poprawia się nasze samopoczucie, polepsza jakość snu, zwiększa koncentracja
  • neutralizuje nieprzyjemne zapachy

Ogromną rolę w oczyszczaczu powietrza pełnią filtry, które w zależności od modelu są różne.

Oczyszczacz powietrza z funkcją jonizacji i filtrem antybakteryjnym MesMed MM706 ILMAA, który znajdziecie w ofercie marki MesMed został wyposażony w 3 rodzaje filtrów:

  • wstępny - którego zadaniem jest zatrzymanie największych zanieczyszczeń znajdujących się w powietrzu, takich jak: kurz, włosy, sierść zwierząt
  • z aktywnym węglem - zadaniem tego filtra jest pochłanianie brzydkich zapachów
  • HEPA - tego rodzaju filtr oczyszcza powietrze z wszelkiego rodzaju drobinek, zanieczyszczeń i alergenów

Dodatkowym atutem oczyszczacza powietrza ILMAA jest funkcja jonizacji. Umożliwia ona zachowanie odpowiedniej ilości jonów ujemnych w pomieszczeniu. Dzięki temu poprawia się nasze samopoczucie, polepsza się jakość snu, zwiększa koncentracja.

Oczyszczacz powietrza to gwarancja czystego powietrza dla Ciebie i Twoich bliskich. Miej realny wpływ na zdrowe powietrze w swoim otoczeniu i już dziś kup oczyszczacz powietrza!