Mescomp Technologies S.A. jest kontynuatorem ponad 35-letnich działań na rynku telekomunikacyjnym i informatycznym firmy P.W.P. Mescomp S.A.

Misją firmy jest :

 • tworzenie najwyższej wartości dla wszystkich klientów i partnerów opartych na najnowocześniejszych rozwiązaniach z zakresu telekomunikacji i informatyki, wzajemnie uzupełniających się umiejętnościach partnerów firmy oraz ciągłym poszukiwaniu najlepszych rozwiązań 
 • prowadzenie działalności opartej na stałym dążeniu do doskonałości i dostarczanie najwyższego poziomu satysfakcji klientom, pracownikom i udziałowcom
 • ciągły rozwój na wszystkich poziomach organizacji oraz ciągłe doskonalenie

Nasz sukces wynika z:

 • wieloletniego doświadczenia w dziedzinie telekomunikacji i informatyki oraz dobrej reputacji na rynku
 • dobrze zorganizowanej sieci dystrybucji
 • wysokiej jakości produktów, świadczeniu fachowych usług zapewnionych przez szczelny system kontroli jakości
 • wykwalifikowanej kadrze badawczo-rozwojowej i ciągłemu rozwojowi produktów
 • elastyczności w zaspokajaniu potrzeb i wymagań naszych klientów

Mescomp Technologies SA od początku swej działalności bezustannie dąży do ulepszania swoich produktów i usług. 

W ostatnich latach swą działalność skoncentrowaliśmy głównie na projektowaniu, sprzedaży aparatów i central telefonicznych, a także na projektowaniu, konstruowaniu oraz konserwowaniu sieci komputerowych.

Służymy fachowością i ogromnym doświadczeniem w realizacji potrzeb naszych klientów. Większość projektów prowadzimy we współpracy z wiodącymi instytutami naukowo-technicznymi oraz ekspertami z najważniejszych uniwersytetów, a w szczególności z Wyższej Szkoły Informatyki, Zarządzania i Administracji. Nasza wykwalifikowana kadra złożona jest z ekspertów w dziedzinie telekomunikacji, inżynierów systemowych oraz programistów. Nasze produkty powstają w oparciu o najnowsze technologie, według światowych standardów.

Dążymy do współpracy ze zleceniodawcą na każdym etapie tworzenia projektu i jego realizacji. Naszym klientom służymy doradztwem technicznym w zakresie doboru właściwych urządzeń, pomocą w definiowaniu swoich potrzeb oraz późniejszym użytkowaniu. Jesteśmy autoryzowanym dealerem wielu ważnych dostawców sprzętu informatycznego i sieci strukturalnych.

Współpracujemy z autoryzowanymi dystrybutorami i hurtowniami oraz grupą instalatorów sprzętu telekomunikacyjnego w Polsce, tworząc sieć dystrybucji na obszarze całego kraju. Należymy do grona głównych partnerów największego krajowego operatora w Polsce - Telekomunikacji Polskiej S.A.

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na wszystkie sprzedawane przez nas produkty. Sieć autoryzowanych punktów serwisowych pokrywa teren całego kraju.

Oferujemy:

 • fachowe usługi
 • nowoczesne, funkcjonalne produkty,
 • których wysoką jakość i bezpieczeństwo gwarantują posiadane certyfikaty

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy otwarci na propozycje wzajemnej, owocnej współpracy.

MESCOMP TECHNOLOGIES Spółka Akcyjna
NIP: 5262373704, REGON: 016128288
Zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000034023
Kapitał zakładowy 2.200.000 zł, wpłacony w całości.