Porady

10.04.2022

Coraz bardziej uświadomione społeczeństwo zdaje sobie sprawę, że niestety, ale świeżego powietrza, szczególnie w sezonie jesienno-zimowym to ze świeczką można szukać. Dlatego coraz więcej słyszy się o oczyszczaczach powietrza i realia są takie, że jeśli chcemy cieszyć się zdrowym i czystym powietrzem, przynajmniej tam gdzie mamy na to realny wpływ, czyli w mieszkaniu, to domowy oczyszczacz powietrza staje się koniecznością.

czytaj więcej

10.04.2022

Chciałam założyć letnie spodenki, ale okazało się, że tyłek jeszcze zimowy…

Wiadomo, że o formę powinniśmy dbać cały rok, ale czy tak jest w rzeczywistości? Niestety nie! Sposobów na zrobienie formy jest wiele, podobnie jak możliwości ich realizacji. Wszystko zależy od tego jaki postawisz sobie cel i jakie są Twoje możliwości (zarówno finansowe, jak i fizyczne).

czytaj więcej

14.04.2022

Urządzając pokój dziecka zwracamy uwagę na wiele ważnych aspektów - wybór koloru ścian i dodatków, odpowiednie meble, akcesoria oraz oświetlenie. Wydawać by się mogło, że ten ostatni aspekt, czyli oświetlenie, jest najmniej istotny, nic bardziej mylnego. Dobór odpowiedniego oświetlenia jest bardzo ważny, ma bowiem wpływ na samopoczucie oraz rozwój dziecka i to już od pierwszych chwil jego życia.

czytaj więcej

30.06.2022

Długo utrzymujące się bardzo wysokie temperatury są uciążliwe i mogą być niebezpieczne dla naszego zdrowia. Nie wszyscy mają możliwość spędzenia tego czasu nad wodą czy w lesie. Jak zatem poradzić sobie z upałami w domu czy w pracy, spędzając lato w mieście? Aby zminimalizować odczuwanie przez nas wysokich temperatur, należy zastosować się do kilku prostych zasad.

czytaj więcej

19.08.2022

Ciąża to czas oczekiwania na przyjście na świat nowego członka rodziny. Aby w pełni cieszyć się tym najbardziej oczekiwanym momentem, warto wcześniej przygotować mieszkanie na przyjście niemowlaka i skompletować dla niego wyprawkę. Oczywiście nie ma idealnej listy rzeczy, które będą potrzebne dla młodej mamy oraz do pielęgnacji maluszka, ale z pewnością poniższe wskazówki będą bardzo cenne dla młodych rodziców.

czytaj więcej

23.09.2022

Pielęgnacja dziecka to niezwykle wymagające i często niełatwe zadanie. Bardzo ważną, a zarazem jedną z trudniejszych, szczególnie dla świeżo upieczonych rodziców, jest higiena małego noska.

Drożność nosa ma wpływ na samopoczucie niemowląt, gdyż wpływa na prawidłowe funkcjonowanie dróg oddechowych.

czytaj więcej