Porady

10.04.2022

Coraz bardziej uświadomione społeczeństwo zdaje sobie sprawę, że niestety, ale świeżego powietrza, szczególnie w sezonie jesienno-zimowym to ze świeczką można szukać. Dlatego coraz więcej słyszy się o oczyszczaczach powietrza i realia są takie, że jeśli chcemy cieszyć się zdrowym i czystym powietrzem, przynajmniej tam gdzie mamy na to realny wpływ, czyli w mieszkaniu, to domowy oczyszczacz powietrza staje się koniecznością.

czytaj więcej

10.04.2022

Chciałam założyć letnie spodenki, ale okazało się, że tyłek jeszcze zimowy…

Wiadomo, że o formę powinniśmy dbać cały rok, ale czy tak jest w rzeczywistości? Niestety nie! Sposobów na zrobienie formy jest wiele, podobnie jak możliwości ich realizacji. Wszystko zależy od tego jaki postawisz sobie cel i jakie są Twoje możliwości (zarówno finansowe, jak i fizyczne).

czytaj więcej

14.04.2022

Urządzając pokój dziecka zwracamy uwagę na wiele ważnych aspektów - wybór koloru ścian i dodatków, odpowiednie meble, akcesoria oraz oświetlenie. Wydawać by się mogło, że ten ostatni aspekt, czyli oświetlenie, jest najmniej istotny, nic bardziej mylnego. Dobór odpowiedniego oświetlenia jest bardzo ważny, ma bowiem wpływ na samopoczucie oraz rozwój dziecka i to już od pierwszych chwil jego życia.

czytaj więcej